Chytré pravítko - jak to vidí zákaznice

Přinášíme další důkazy! Zkušenosti sdílí majitelky CHP.

Jana B.: "Pravítka jsou velmi kvalitní, návod blbuvzdorný, velice přehledný. Zkusmo jsem udělala střih na vypasovanou halenku a ušila ze zkušební látky a sedí bez zkoušení jako zadek na hrnci. Takže za mně super. Cenu naprosto respektuji, platí se hlavně nápad a celý tento projekt určitě zabral dost času a energie."

Hanka R.: "Vytvořený střih mi sedí!!! to není možné ????. Ale ta videa jsou skvěle udělaná."

Johana Š.:"Triko sedí na těle jak prdýlka na nočníku, jsem nadšená."

Marie F.: "Myslím, že investice do chytrého pravítka byla moje nejlepší za 66 let."

A to nás fakt hřeje na srdíčku! Protože na pozadí byl skutečně jeden nápad a hlavně - měsíce tvrdé práce. 

Zpětné vazby si nesmírně vážíme. Pokud i ty máš své Chytré pravítko, určitě se ozvi! Zkušenosti sbíráme ve skupině Chytré pravítko - revoluční metoda konstrukce střihu na facebooku, nebo nám nech hodnocení rovnou v eshopu

A neboj se nás na cokoli zeptat, od toho jsme tu!

 

Důkaz místo slibů

Podívej se sama, jak to první nadšené majitelky zvládají.  Hanka R. už takhle střihla na legíny.  :-) Máme opravdu radost!

(Pokud ještě tápeš v tom, co Chytré pravítko® všechno dokáže, podívej se třeba do úvodního sešitu! Nebo si přečti náš obsáhlý článek na blogu.)

Často se objevuje dotaz, jestli podle Chytrého pravítka vytvoříš střih i na větší velikosti. Případně i na velmi atypické postavy. 

Určitě! Metoda chytrého pravítka je založena na konstrukci střihů na míru, kdy se základní střih konstruuje pomocí skutečně naměřených rozměrů. Podle tohoto způsobu lze úspěšně zkonstruovat právě i střihy na velmi nekonfekční postavy. 

Chytré pravítko vs. Zlatý střih

Nerady se tohoto srovnání dopouštíme, protože jde zkrátka o dvě zcela rozdílné věci. A nechceme se jakkoliv nikoho dotknout. Nicméně - dotazy od vás tu stále jsou, pojďme si tedy rozdíl vyjasnit.

Především! Chytré pravítko tě, narozdíl od Zlatého střihu, učí konstrukci základních střihů. A to podle tvých konkrétních měr. Nekupuješ zajíce v pytli, ani hotové modely na zvětšení podle dvou rozměrů.  Metoda Chytrého pravítka tě učí konstrukci střihu na míru na základě všech tvých tělesných rozměrů, protože dvě míry na padnoucí střih prostě nestačí.  Chytré pravítko tě učí standardní metodě konstrukce střihu, ale s jeho pomocí se vyhneš všem výpočtům a ušetříš si spoustu času a trápení (a hlavně - možnosti udělat chybu!). Doslova tak otvírá svět nelehké disciplíny - konstrukce střihu - všem, kteří se jí doposud báli!

Základní střih se navíc nejmenuje základní jen z rozmaru. :-) Do podrobna jsme si o tom povídali minule - ze základních střihů modelací vytvoříš nepřeberné množství modelů. V podstatě cokoli si budeš přát, záleží už jen na tvé fantazii a dovednostech, které si díky kurzům v naší akademii můžeš osvojit (k sadě Chytré pravítko totiž zdarma obdržíš i sadu jedenácti kurzů modelací ze základních střihů). 

Začali jsme citací z recenzí prvních zákaznic, pokračujme i jednou recenzí na toto téma od Jany B.:

"Původní záměr byl koupě Zlatého střihu, ale měla jsem možnost si ho vyzkoušet a vadí mi omezení v tom, že můžete pracovat jenom s modelem, který je v návrhu. Základní střih jsem v něm nenašla. Zkusmo jsem si udělala nejbližší vhodnou vypasovanou halenku a též ušila ze zkušební látky pro srovnání a neseděla tak dobře, jako nakreslená s CHP. Takže za mně naprostá spokojenost."

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení