Tip Efekt lupa
  • 1 z 7
 

Kurz šití BF balerínky a plátěnky 12.- 13. 10. 2018 Praha Dolní Břežany

 

Kurz šití bf balerínek v krásném prostředí Školy da Vinci

 
 
Dostupnost Momentálně nedostupné
1 800 Kč
Kategorie Veřejné kurzy
 

Víkendový kurz šití bf balerínek proběhne v pátek od 16.00  do 20.00, a v sobotu od 9 do 16 hod ( s přestávkou na oběd)  Kurz se koná blízko Prahy v krásném prostředí Školy da Vinci na adrese Na Drahách 20, 252 41 Dolní Břežany. 

Na kurzu se naučíte střihovou konstrukci na balerínky (kdo bude chtít, muže zkusit i plátěnky)  a vyzkoušíte si celou technologii šití i s lepením plotny (podrážky). Domů si jedny odnesete. Výběr typu botek  je na vás. Na kurzu bude možnost si botky vyzdobit vlastním motivem technikou malování na textil. Barvy, razítka a šablonky k dispozici.

V ceně kurzu je veškerý materiál na výrobu BF balerínek,  kromě vrchního materiálu. Ten si můžete přinést vlastní a nebo si vybrat materiál za mírný poplatek přímo na místě. Spotřeba je 35 x 45 cm, nejlépe 100% bavlna. Dále je v ceně v PDF zpracovaný  postup konstrukce střihu i šití balerínek.

Kurz je vhodný i pro mírně pokročilé švadlenky. Podmínkou účasti kurzu je vlastní šicí stroj, který musíte umět ovládat, a nějaké alespoň základní zkušenosti se šitím.

Místo na kurzu máte rezervované až po zaplacení.

Objednáním tohoto produktu souhlasíte s podmínkami účasti na kurzu

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.