Soutěž

Listopadové rozdávání, kde vyhrává každý

Začátek: 8. listopadu 2019, 15:00

Konec: 30. listopadu 2019 (včetně)  

Podrobná pravidla

Jaké odměny rozdáváme? 

Jednorázové slevové kupony do eshopu SijemeHrave.cz v hodnotě 30 procent ceny objednávky - s platností do 31. prosince 2019. 

Kde a komu je rozdáváme? 

Listopadové rozdávání probíhá v naší skupině na Facebooku - Šijeme hravě - střihy a návody na šití oblečení. Pokud jste uživatelem Facebooku, neváhejte a do skupiny se přidejte. Pokud jste navíc náš zákazník, k odměně zbývá už jen krůček.  

Co musíte udělat, abyste získali odměnu? 

To je jednoduché! Stačí v období od 8. do 30. listopadu vložit fotografii Vašeho hotového výrobku dle střihu Šijeme hravě do jednoho z našich inspiračních alb. Pokud společně s fotografií dodáte i nějaké osobní postřehy, budeme jen rádi, ale není to podmínkou. 

Jak má fotografie vypadat? 

Na fotografii musí být výrobek zhotovený dle střihu Šijeme hravě z Vaší dílničky. Může být na postavě, na ramínku, na zemi, na noze (v případě barefootů) - zkrátka kdekoli.  

Kam přesně fotografii vložit? 

V seznamu alb vyberte to určené konkrétnímu střihu, podle kterého je Váš výrobek zhotoven a fotografii vložte přímo tam. 

Lze vložit více fotografií různých střihů? 

Určitě můžete! Nicméně vezměte, prosím, na vědomí, že slevový kupon Vás zahřeje jen za první fotografii vloženou v soutěžním období. U dalších vkladů Vás bude hřát už jen dobrý pocit ze sdílené radosti, kterou šití přináší. A to není málo, takže směle do toho! 

Jak a kdy budete odměněni? 

Správce skupiny Šijeme hravě Vás bude kontaktovat přes Facebook messenger za účelem předání unikátního slevového kódu. Komunikaci s účastníky odměňování bude správce otevírat průběžně, nejpozději však do 72 hodin od vložení Vaší fotografie do alba. 

Jak budeme nakládat s Vašimi fotografiemi? 

Všechny fotky zůstanou v albech ve skupině - přesně v místě, kam je sami vložíte. Správci Šijeme hravě se zavazují, že je nebudou využívat mimo skupinu bez Vašeho výslovného souhlasu. 

Pár formalit závěrem... 

Listopadové odměňování pořádá Lenka Kovářová (SijemeHrave.cz, IČO: 13483871). Akce není žádným způsobem spojena, sponzorována, podporována či spravována společností Facebook. 

Záznamy nebyly nalezeny...

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.