Nový web Šijeme hravě

Tak jsem si dala krásný dárek k vánocům. Stál hodně času, práce a úsilí, ale snad se vám bude líbit a bude vám k užitku. Kromě nápadů, tipů a inspirací ze světa šití bych ráda pravidelně přidávala i ruzné postupy na šití, střihy a návody. Pokud chcete, aby vám nic neuniklo, přihlašte se k odběru newsletteru  

Přála bych si, aby se nový web stal  místem pro vaši inspiraci, místem, kde se naučíte spoustu užitečných věcí a získáte hodně rad a nápadu jak věci dělat.

Zaměřit bych se chtěla na jednotlivé části oděvu, jako třeba všívání límce, pásku, šití kapes, všívání zipů tak, abyste si mohli vybrat podle potřeby a sestavit sami, co potřebujete.

Vzhledem k tomu, že mám už děti "odrostlé", bude více mých návodu směřovat na dámskou či pánskou módu všech úrovní. Ale nevylučuji, že mě občas neinspirují vnoučata či malé děti mých kamarádek. Také proto, že jsem v tomto oboru profík, protože mám vystudovanou oděvní školu, ráda bych vám poskytla rady i ohledně vyšší krejčoviny, jako jsou třeba saka, bundičky, nebo složitější věci z klasických materiálu jako jsou kalhoty, košile, nebo šaty.

V záložce Videa najdete užitečné rady , tipy a postupy, které jsou zdarma, a které vám pomůžou zvládnout některé specifické úkoly v tomto oboru.

V záložce Střihy a návody e-shop najdete placené střihy a  foto-návody, která jsou od úrovně  úplných začátečníků až po úroveň profíků. Pro lepší přehlednost jsou u jednotlivých produktu jednoduché ikonky, které vám prozradí, jaká úroveň je třeba na ušití. Samozřejmě je toto škatulkování jen orientační a záleží jen na vás, na co si troufnete.

 Moc si přeji, aby se vám na mém webu líbilo a budu  ráda za vaše rady, nápady nebo tipy...

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.